سایت پزشکی و مجله سلامتی راستینه

چگونه می توان سینه های زیبا داشت ؟

بخشی حیاتی از جذابیت یک زن ، داشتن سینه های زیبا و سالم است که سمبل جنسیت و تغذیه کودک می باشد . سینه های زیبا و سالم ، هم برای خانم ها و هم دیگران مورد توجه است . مجله سلامتی راستینه ، به پرسش هایی در مورد سلامت سینه ها پاسخ خواهد داد .

 

داشتن سینه های زیبا

چرا نوک سینه ها بر اثر تحریک جنسی و سرما سفت می شود ؟

نوک سینه های خیلی از خانم ها نسبت به تغییر درجه ی حرارت و تماس بسیار حساس است و این مورد از نشانه های ارضای جنسی در زنان است . در واقع رشته های کوچک عضلانی درون نوک سینه به هنگام تحریک منقبض و همین امر موجب سفت شدن نوک سینه می شود .

 

مصرف قرص های ضدحاملگی

به تازگی مصرف قرص های ضدحاملگی را آغاز کرده ام و رنگ نوک سینه هایم تغییر کرده . آیا این امر غیر عادی ست ؟

یکی از عوارض جانبی مصرف قرص ضد حاملگی در خانم هایی که پوست روشن دارند ، قهوه ای یا پر رنگتر شدن نوک سینه هاست . این امری کاملا طبیعی ست . همین مسئله به طور طبیعی برای خانم هایی که برای نخستین بار حامله می شوند اتفاق می افتد .

 

داشتن سینه های زیبا

همیشه سینه های کوچک و صاف داشته ام . آیا ورزشی وجود دارد که به وسیله ی آن بتوانم سینه هایم را بزرگتر کنم ؟

ورزش نمی تواند تغییری در اندازه ی واقعی سینه های شما به وجود آورد . اندازه ی سینه ها به هورمون ها و ساخت بدنی شما که با وراثت تعیین میگردد بستگی دارد . ورزش ممکن است باعث بزرگتر جلوه دادن سینه هایتان بشود ، اما این ماهیچه ها هستند که در کنار درست نشستن و ایستادن شما ، به بزرگتر جلوه دادن سینه ها کمک کرده اند .

مقاله مرتبط: بزرگ کردن سینه با داروهای گیاهی

داشتن سینه های زیبا

یکی از سینه هایم بزرگتر از دیگری است . آیا می توانم کاری بکنم ؟

این مسئله بسیار عادی است . اکثر خانم ها سینه های دقیقا یک اندازه ندارند و راه حل ساده برای تنظیم آنها ، استفاده از لایه های ابری در سوتین است .

 

 تغییر شکل سینه ها در طول عادت ماهانه

به نظر می رسد سینه هایم در طول ماه تغییر شکل می دهند . آیا این امر طبیعی است ؟

بله ، تغییر شکل سینه ها در طول عادت ماهانه در مورد بیشتر خانم ها امری کاملا عادی است . البته این امر در مورد بعضی خانم ها حادتر است . سینه ها معمولا در دوره ی تخمک گذاری تقریبا دو هفته پیش از عادت ماهانه حساستر است و معمولا پیش از آغاز عادت ماهانه ورم می کند و سنگین می شود . این امر به میزان تغییر هورمون های استروژن و پروژسترون مربوط است که به محض آغاز عادت ماهانه به سطح طبیعی بازمی گردد و همین باعث بازگشت سینه ها به اندازه ی معمولی می شود .

 

سینه های کوچک و صاف

سینه های بسیار کوچکی دارم .آیا در آینده می توانم خودم بچه ام را شیر بدهم ؟

زنانی که سینه های کوچکتری دارند نسبت به زنانی که دارای سینه های بسیار بزرگی هستند ، در شیر دادن به بچه های خود از سینه هایشان به مراتب موفق ترند . اندازه و شکل سینه در این مورد عامل تعیین کننده نیست بلکه تغییرات جسمی که در دوران بارداری روی می دهد ، بیشتر زنان را قادر می سازد که به نوزاد خود شیر دهند .

مقاله مرتبط: تمریناتی برای بزرگ شدن سینه ها

 پروتز سینه

با داشتن سینه های کوچک ، آیا پروتز سینه را پیشنهاد می کنید ؟

عمل جراحی پروتز ، با درد ها و ناراحتی های بعد از عمل همراه خواهد بود . همچنین سینه ها به صورت مصنوعی بزرگ می شوند و بعضی از آقایان از اینکه در رابطه جنسی با همسر خود ، حس و لذت طبیعی گذشته ، یعنی قبل از عمل پروتز را نبرده اند همواره شکایت خود را مطرح کرده اند . پروتز سینه ، احتمال سرطان سینه را افزایش می دهد و بعد از چند سال با تکرار عمل ، باید آن را جایگزین کرد . پیشنهاد می کنیم با بستن سوتین های زیبا و متنوع ، جذابیت خود را حفظ کنید .

 

سینه های بسیار بزرگ

سینه های بسیار بزرگی دارم که همیشه باعث خجالتم می شود . آنها را با عمل جراحی کوچک کنم ؟

هیچ پزشکی ، عمل جراحی را به خاطر چیزی که واقعا بیماری نیست توصیه نمی کند . گذشته از آن ، کوچک کردن سینه ها عملی پیچیده است . نباید بدون فکر و مشورت به آن مبادرت ورزید . اگر مایلید در آینده به فرزندتان شیر بدهید ، باید این موضوع را با جراح خود در میان بگذارید . مجله سلامتی راستینه ، پیشنهاد میکند با اعتماد به نفس بالا ، لباس های زیبا و جذاب بپوشید و از ورزش منظم باشگاهی و رژیم غذایی مناسب کمک بگیرید . شبها برنج نخورید و در وعده ی ظهر ، فقط پنج قاشق برنج میل کنید و نان جو را جایگزین نان سفید کنید .

 

شیر دادن

از زمانی که بچه بوده ام ، نوک سینه هایم تو رفته بود آیا این به معنای نداشتن توانایی من در شیر دادن خواهد بود ؟

این مشکل غیر معمول نیست . نوک سینه های خیلی از دختران جوان چنین است و تا دوره ی بزرگسالی نیازی به توجه ندارد . احتمالا این موضوع بر قابلیت شما در شیردادن تاثیری نخواهد داشت . شما با پوشیدن محافظ سینه در طول بارداری می توانید این مشکل را حل کنید .

 

تو رفتن نوک سینه ها

نوک یکی از سینه هایم شروع به تو رفتن کرده است . آیا جای نگرانی است ؟

باید بی درنگ با دکترتان مشاوره کنید . این مسئله در مورد نوک سینه های بزرگسال طبیعی نیست و لازم است علت آن بررسی شود .

 

تراوش شیر از سینه

۳۰ سال دارم و قرص ضد حاملگی هم استفاده می کنم . هرگز حامله نشده ام ، اما به تازگی از نوک سینه هایم به طور مداوم ماده ای شبیه شیر تراوش می کند . آیا این طبیعی ست ؟

این حالت ترشح زیاد شیر و یا ترشح نامتناسب شیر نامیده می شود . اگر چه شما از قرص های ضد حاملگی استفاده می کنید ، باید مطمئن شوید این روش جلوگیری از بارداری در مورد شما موثر بوده است یا نه ، زیرا ترشح زیاد شیر معمولا به دلیل آبستنی ست .

 

آزمایش خون گرفتن

می دانم حامله نیستم ، اما از نوک سینه هایم شیر می چکد . این مسئله برایم بسیار ناراحت کننده است . در این مورد چه می توان کرد ؟

نزد پزشکتان بروید تا او خون شما را مورد آزمایش قرار دهد و پی ببرد آیا هورمون پرولاکتین در خون شما وجود دارد یا نه . اگر مقدار زیادی از آن در خونتان مشاهده شود ، همین امر علت چکه کردن شیر از سینه های شماست بنابراین به آزمایش های بیشتری نیاز خواهید داشت که به علت تولید بیش از اندازه ی این هورمون پی ببرید . بعضی داروها می تواند باعث تولید پرولاکتین زیاد گردد . اما قرص های ضد حاملگی جزو آن داروها نیست .

 

منابع

 • کتابخانه راستینه
 • دکتر پت لاست ، آن راشتون

منبع تصاویر 

 • s-media-cache-ak0.pinimg
 • thinkpinkribbon
 • metrouk2.files.wordpress
 • g03.a.alicdn
 • breastcancerconqueror
 • fthmb.tqn
 • static.bershka
 • media.npr
 • i.imgur
 • webmd.boots
 • s-media-cache-ak0.pinimg
 • i.imgur
 • mediad.publicbroadcasting

خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود

زیبایی

انجام جراحی زیبایی

هرآنچه که باید از جراحی زیبایی بدانید

زیبایی

عوارض و خطرات عمل ماستوپکسی

همه چیز درباره عمل ماستوپکسی (لیفت سینه)

زیبایی

پروتز سینه

صفر تا صد پروتز سینه

زیبایی

داشتن سینه های سالم و زیبا

کمک به داشتن سینه های سالم و زیبا

سلامت روان

بدن خودتان را دوست داشته باشید

چطور بدنمان را دوست بداریم ؟

اختصاصی

رابطه جنسی

۱۲ روش که رابطه جنسی کمک میکند عمر طولانی تری داشته باشید!

اختصاصی

رابطه جنسی و سلامتی

۱۰ مزیت پنهان رابطه جنسی برای سلامتی !

اختصاصی

توانبخشی

توانبخشی و معلولیت

اختصاصی

تزریق چربی صورت

تزریق چربی در صورت و حقایقی درباره آن

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. ستاره گفت:

  سلام، همسر من علاقه زیادی به سینه های من داره و تقریبا هر شب در حال مالیدن و مکیدن سینه هامه. با توجه به اینکه به تازگی باردار شدم و الان هفته هفتم بارداری ام آیا این کار همسرم مشکلی برام ایجاد می کنه، البته اینم بگم که خودم از این کار همسرم لذت زیادی می برم

 2. رویــــــــا گفت:

  اولا تشکری بابت سایت خوبتون واقعا عالیه😘..بعد …من مجردم تاحال باهیشکی رابطه نداشتم۲۰سال دارم اما سینه هام تاحدی نرمه ومیترسم نامزدم گمان کنه که شاید استفاده شده هست یعنی منو مشوش کرده😔…آیا این امر طبیعی هست؟؟؟ آخه چرا نرم میشه باید سفت باشه!!‌ و همچنان برام بگید که چجوری سینه هامو سفت کنم !!پلیــــــز🙏یه راهکار خوب ….!!منتظرم …

 3. درب ضد سرقت گفت:

  خسته نباشید ممنون به خاطر این مطلب زیبا

 4. mina گفت:

  سلام میخواستم بدونم اینکه ی دختر نوجوان مجرد نوک سینه هاش نقطه های سفید داشته باشه مشکل به حساب میاد؟

 5. خرید بک لینک گفت:

  سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه براتون
  بشه