سایت پزشکی و مجله سلامتی راستینه

ریپورتاژ: مشاوره پزشکی از طریق اسکایپ با متخصصان بیمارستان آجی‌بادم

اولین مجموعه درمانی آجی‌بادم در سال ۱۹۹۱ تاسیس شد و تا امروز ۲۱ بیمارستان در این هولدینگ شروع به کار کرده‌اند. این مجموعه در سال ۲۰۱۲ با پیوستن به گروه IHH که یک مجموعه بیمارستانی در آسیای شرقی است، توانسته است رتبه دوم جهانی در میان بیمارستان‌های زنجیره‌ای را به‌دست بیاورد.

توانمندی بالای بیمارستان آجی‌بادم در زمینه درمان انواع سرطان‌ها و تکنولوژی‌های بسیار پیشرفته مورد استفاده در این بیمارستان جهت درمان این بیماری، این مرکز را به یکی از بهترین بیمارستان‌های خاورمیانه در زمینه درمان انواع سرطان تبدیل کرده است. مراکز تخصصی این هولدینگ درمانی شامل ۱۱ مرکز انکولوژی، ۵ مرکز انتقال عضو (بیشتر کبد، کلیه و مغز استخوان)، ۱۵ مرکز بیماری‌های قلبی، ۹ مرکز ستون فقرات، یک مرکز میگرن، ۱۸ مرکز سلامت بانوان و پستان، ۸ مرکز درمان چاقی، ۱۳ مرکز IVF، ۶ مرکز جراحی با ربات و یک مرکز پزشکی ورزشی است.

 

مشاوره پزشکی

با توجه به دشوار بودن سفر به ترکیه برای افراد مقیم ایران فقط برای مشاوره و معاینات اولیه پزشکی، این مجموعه به تازگی امکانی را برای افراد مقیم ایران فراهم کرده است تا تنها از طریق ارتباط تصویری (به کمک برنامه اسکایپ) با پزشکان این مجموعه، از راهنمایی و پیشنهادات آن‌ها بهره‌مند شوند. این مشاوره درمانی برای دو تکنولوژی درمانی سایبرنایف و گامانایف در نظر گرفته شده است.
مشاوره سایبرنایف به تازگی به انجام رسید ولی مشاوره با اسکایپ برای تکنولوژی درمانی گامانایف هنوز صورت نگرفته است و بیماران می توانند جهت تعیین وقت، هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های دفتر تهران یا تبریز این مرکز تماس بگیرند.
شایان ذکر است که این مشاوره کاملا رایگان بوده و طبیعتا به دلیل ترک‌زبان بودن پزشکان و برای ساده‌سازی فرآیند مشاوره، یک مترجم مستقر در دفتر مشاوره از طرف مجموعه آجی‌بادم برای بیماران در نظر گرفته می‌شود. دفاتر بیمارستان آجی‌بادم در تهران و تبریز آماده انجام این مشاوره برای بیماران هستند. لازم به ذکر است که پس از انجام مشاوره پزشکی، با توجه به شرایط بیمار و اورژانسی بودن شرایط وی تاریخی برای شروع درمان تعیین می شود. در این دوره درمانی از طرف مرکز خدمات بیماران بین‌المللی در بیمارستان آجی بادم خدمات پزشکی از روز دریافت درخواست بیمار تا زمان بازگشت وی به کشور، ارائه می‌شود و خلاصه‌ای از آن به شرح زیر است:

 • برنامه‌ریزی قرار ملاقات‌های پزشکی
 • همکاری با شرکت‌های بین‌المللی بیمه
 • رزرو هتل
 • هماهنگی برای رساندن شما از فرودگاه به محل اقامت
 • تسهیل فرآیند دریافت ویزا
 • ارائه هزینه تقریبی خدمات پزشکی
 • کمک به انجام مراحل پذیرش در بیمارستان
 • اطمینان از اینکه نظرات پزشکان را در مورد برنامه درمان خود کاملاً متوجه شده‌اید
 • تهیه و ارسال کپی گزارشات پزشکی بعد از انجام مشاوره
 • کمک به انجام مراحل ترخیص و پرداخت هزینه‌ها
 • تسهیل برقراری ارتباط با پزشکان بیمارستان آجی بادم بعد از ترخیص

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین وقت مشاوره با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید یا به اپلیکیشن و وب‌سایت ما مراجعه کنید.
تلفن دفتر تهران:
۹۸۹۱۰۲۲۷۵۶۶۲+
تلفن دفتر تبریز:
۹۸۹۱۴۴۹۴۶۰۷۴+
وب‌سایت فارسی مرکز:
http://www.acibadem.ir/international-patients-center/contact-us/
کانال تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAD9tHaUFg1oxggRMeQ

 

خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *