سایت پزشکی و مجله سلامتی راستینه

ریداستیم ؛ روشی غیرتهاجمی برای رسیدن به لاغری

امروزه روش های بسیاری برای در صنعت تکنیک های لاغری وجود دارد که دائماً در حال گسترش هستند.
انتخاب از میان روش هایی که از سرما، تزریق، لیزر و یا سایر روش ها استفاده می کنند، امری دشوار است. برای رقابت در بازار ارائه محصولات، آزمایشگاه‌های خاصی وجود دارند که دائماً در پی ارائه روش‌هایی طبیعی هستند که مهم شمردن جسم انسان است. در این مطلب از راستینه، نگاهی به دستگاه ریداستیم خواهیم داشت؛ دستگاهی پزشکی برای رسیدن به لاغری و سلامتی که از تکنولوژی منحصر به فرد و غیر تهاجمی به نام بیواستیمولوژی بهره می برد.
تکنولوژی موجود در این دستگاه مبنی بر فعال کردن چربی سوزیِ طبیعی بدن، آن را قادر می‌سازد تا به مرور و به شکلی عاری از هرگونه درد، چربی‌های زیرپوستی و درونی را از بین ببرد؛ فرآیندی که انجام آن در روش های دیگر می تواند خطرناک باشد چرا که عاملی برای بیماری‌های قلبی، سکته، سرطان و ناباروری در زنان و مردان است. سازمان بهداشت جهانی، چربی های درونی را اصلی‌ترین عامل مرگ و میر اعلام کرده است.

چربی‌زدایی در ناحیه شکم

بیواستیمولوژی چیست؟

ریداستیم، ارمغان آورنده‌ی تکنولوژی منحصر به فرد و ویژه به نام بیواستیمولوژی است. “بیو” نشان‌دهنده فرآیند بیولوژیک و طبیعی میدان بیوانرژتیک بر بدن است و “استیمولوژی” به همان تکنولوژی ارجاع داد که عمل تجزیه و تحلیل چربی در سلول‌ها را تهییج می‌کند. این فرآیند ۱۰۰ درصد طبیعی به رفع تجمع چربی در سلول ها کمک می کند و با رهاکردن انرژی، اسید های چربی اضافه را می سوزاند. چربی ذخیره شده به‌گونه‌ای از بین خواهد رفت که گویی به طور طبیعی سوزانده شده و این عمل به از دست رفتن میزان قابل‌توجهی از توده چربی موجود در بدن منجر می شود. این تکنولوژی که کاملآ برای بدن بی‌خطر است و درد و عوارض جانبی نیز ندارد، افراد را قادر می سازد تا به شیوه ای موثر و با بازدهی طولانی به لاغری دست پیدا کنند، بی آنکه سلولی از بدنشان به نابودی کشیده شود.

 

ریداستیم

فرآیندی منحصر به فرد

ریداستیم واحد کنترل‌گر الکترونیکی است که به پوششی سرهمی که تمام بدن را در برمی گیرد، متصل می‌شود و دو عمل همزمان را با یکدیگر ترکیب می‌کند. عمل اصلی به ساطع کردن میدان بیوانرژتیک بر بدن می‌پردازد تا از این طریق بدن را در جهت چربی‌سوزی تحریک کند. عمل دوم از طریق تخلیه چربی‌ها، وضعیت گردش خون را بهبود می بخشد و در عین حال مواد زائد سمی و متابولیک را نیز از بین می برد.
به جهت تاثیرگذاری بیشتر می توان عملکرد این دستگاه را با روش هایی دیگر همچون سرمادرمانی، مادون قرمز، لیزردرمانی و غیره ترکیب کرد. ریداستیم امکان چربی‌زدایی در ناحیه شکم را فراهم می‌کند اما عملکرد آن به شکلی فراگیر به لاغری تمام نواحی بدن منجر می‌شود. این دستگاه هم برای استفاده از زنان و مردانی است که اضافه‌وزن دارند و یا چاق هستند. این دستگاه همچنین به طور میانگین می تواند به میزان ۶,۲ سانتی متر دور کمر را باریک کند؛ به عبارتی یعنی کاهش دو سایز از لباس فرد در ۴ تا ۶ هفته.
توصیه می شود تا حداقل ۱۲ جلسه که هرکدام از آن ها ۳۰ تا ۴۵ دقیقه به طول می انجامد، پیگیری شود(هفته ای دو جلسه). پس از پایان جلسات، توصیه می‌شود تا فرد ماهی یک بار این فرآیند را تکرار کند تا نتیجه به‌دست آمده از آن، بهینه و حفظ شود. نتیجه به‌دست آمده پس از تکمیل دوره‌ی ریداستیم به مدت ۶ ماه باقی می‌ماند. مکانیزم فعال‌سازی مجدد سلول‌ها تا مدت‌ها پس از اتمام دوره باقی خواهد ماند، مشروط بر اینکه فرد رژیم غذایی سالمی را دنبال کند و برنامه‌ای هفتگی و مشخص برای ورزش کردن داشته باشد. ریداستیم، ابزاری مناسب برای تمام متخصصینی است که می خواهند روش درمانی جامعی برای مراجعین بزرگ سایز خود داشته باشند.

 

 

منابع

  • en.anti-age-magazine

منبع تصاویر 

  • betterhealthkare
  • estetica

خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود

اطلاعات پزشکی

واریس

درمان‌های جدید واریس

زیبایی

انجام لیزر لیپولیز

لیزر لیپولیز چیست و چگونه عمل می‌کند؟

زیبایی

فرآیند کویتیشن اولتراسوند

آیا کویتیشن اولتراسوند در از بین‎ بردن چربی مؤثر است؟

تغذیه و سلامتی

کاهش سریع وزن

کاهش سریع وزن

پوست و مو

روش درمانی شاک‌ویو‌‌تراپی در کاهش سلولیت

درمان سلولیت با شاک‌ویو‌‌تراپی

تغذیه و سلامتی

رژیم غذایی با کربوهیدرات پایین

رژیم‌هایی با پروتئین بالا و کربوهیدرات پایین

تغذیه و سلامتی

کاهش وزن بدون رژیم‌های سخت

با اصول تغذیه و رژیم‌درمانی بیشتر آشنا شوید

زیبایی

انواع روش‌های پیکرتراشی غیرتهاجمی

انواع روش‌های پیکرتراشی غیرتهاجمی

زیبایی

استفاده از کول تک

کول تک چیست؟

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *