سایت پزشکی و مجله سلامتی راستینه

هفت نشانه ارضای جنسی در زنان

آقایان عموما در مورد اینکه آیا خانمهایشان ، پس از رابطه جنسی ارضا شده اند یا نه مشکل دارند . آنها نیاز دارند در مورد ارضای جنسی خانمشان و رابطه خوشایند و تکنیک های درست یا غلط مطمئن شوند . اینکه خانم هایشان پس از رابطه بگویند : عزیزم من خیلی ارضا شدم یا مدام بپرسید همسرم ارضا شدی ؟ زیاد جالب نیست …

نشانه های ارضای جنسی زنان کدامند؟

در این بخش از مجله سلامتی راستینه ، علائمی نه چندان واضح را بیان می کنیم که نشان دهنده آمادگی خانم شما برای آمیزش است و اینکه نسبت به اعمال شما احساس خوبی دارد .

 

لبخند رضایت

لبخند رضایت

خانم شما نمی تواند آن لبخند زیبا را از صورتش دور کند و این لبخند برای تشکر از شماست . او را ببوسید و به او بگویید که دوستش دارید و عاشقش هستید . برتراند راسل نویسنده بزرگ انگلیسی می نویسد : تماس جنسی بدون عشق از ارزش زیادی برخوردار نیست حتی اگر طرفین را ارضا کند !

با ابراز عشق و محبت ، او بیشتر برای آمیزش بیقرار خواهد شد و شما را با تمام وجود پذیراست . مطلبی را که آقایان باید خیلی به آن دقت کنند اینست که خانم ها واقعا همسر و زندگی شان را دوست دارند و نسبت به آن وفادارند اما در روزهایی که خسته اند و یا در عادات ماهانه هستند خلقشان تنگ است و ممکن است حتی به شما بی احترامی کنند که باید صبوری کنید و دچار سوءتفاهم نشوید . مواظب آنها باشید و خواسته هایتان را با ملایمت و زبان خوش مطرح کنید . اگر حالات روحی و جسمی زنان در دوران پیش از قاعدگی را مطالعه کنید مدیر موفقی خواهید بود .

 

احساساتی شدن

احساساتی می شود

همسرتان بعضی وقتها بعد از معاشقه گریه می کند . اما واقعیت این است که گاهی اوقات ارگاسم یک زن چنان موجی از احساس به خود به همراه می آورد که او شروع به گریه کردن می کند.

در اینجا یک نکته مهم است! اگر خانمتان بعد از رسیدن به ارگاسم دچار ضعف می شود یا مثل یک دختربچه به گریه می افتد ، که خودش یک علامت ارضای جنسی است نگران نباشید ، این بدین خاطر است که احساس خیلی خوبی دارد و خیلی لذت برده است .

 

ارضای جنسی

نوک پستانهایش سفت می شود

با اینکه ممکن است خانمتان سرد یا عصبی باشد ، سفت شدن نوک پستانها ، به همراه چند نشانه دیگر نظیر نفس نفس زدن ، به هیجان آمدن و بیان کلماتی خاص (عاشقانه ، محبت آمیز یا حتی بد و بیراه جنسی ) حاکی از لذت بردن و ارضای جنسی همسرتان است .

 

خواب بعد از رابطه جنسی

به خواب می رود

با اینکه این مسئله بیشتر به مردان نسبت داده می شود ، اما زنانی هم هستند که بعد از رابطه و ارضای جنسی ، در کنار شما به خواب می روند . اگر خانمتان رویش را برگرداند و به خواب رفت ، اینکار او را بی احترامی برداشت نکنید ، فقط چند بار گونه ، زیر گردن و سینه های او را ببوسید تا احساس آرامش کند . سپس بازوانتان را به دورش حلقه کنید و شما هم مثل او بخوابید .

 

آغوش صمیمی

نیاز به آغوش صمیمی

این مورد ، به ارگاسم رسیدن زن را تضمین نمی کند ، اما نیاز او به محکم بغل کردن و اینکه شما او را در میان بازوان خود بگیرید ، ممکن است نشانه ای از اتمام کسب لذت و ارضای جنسی او باشد . فراموش نکنید که آمیزش جنسی فقط ” داخل و خارج کردن اندام جنسی در مهبل زن” نیست ، بلکه حرفهای محبت آمیز ، جنب و جوش ، شوخی های بامزه و خنده دار در مورد عمل جنسی ، لمس و تحریک نقاط حساس – به طوری که شما انرژی خودتان را حفظ کنید نیز اهمیت دارد . برای کسب اطلاعات بیشتر ، مجله سلامتی راستینه شما را به مطلب مرتبط ارضا کردن زن ارجاع می دهد .

 

بعد از ارگاسم

نمی تواند راه برود

خانمتان می خواهد بلند شود تا آن تغذیه خوشمزه پس از رابطه را که شما خیلی دوست دارید آماده کند ، اما او به آسانی قادر به راه رفتن نیست چون پاهایش کمی می لرزد . لرزیدن پاها نشانه ارضای جنسی و نشانه خیلی مطمئنی از این است که شما به عنوان یک مرد وظیفه تان را خوب انجام داده اید . اگر او نیاز به زمان کوتاهی دارد تا بتواند برای نظافت به حمام برود و آن ساندویچ عالی را برایتان درست کند ، شما می توانید با خاطری جمع از اینکه کارتان را خوب انجام داده اید به استراحت بپردازید .

 

صحبت کردن بعد ار رابطه جنسی

نمی تواند در موردش حرف نزند

اگر در حین آمیزش جنسی ، یا پس از اتمام کار خانمتان در مورد وضعیت انجام تکنیک هایی که بکار بردید و احساسی که داشت بی اراده شروع به حرف زدن کرد یا حتی بهتر ، کلماتی که موقع آمیزش می گفت را تکرار کرد ، مثل : چه نفس نفس زدن حیرت انگیزی ! یا توصیف خوب بودن و دوست داشتن آلت و بدن شما ، خوشبختانه او را خیلی خوب ارضا کرده اید و بسیار لذت برده است .

کارشناسان ، یکی از بهترین تکنیک های ارضای جنسی خانم ها را وضعیت شکم به شکم ، در حرکت رفت و برگشتی اندام جنسی مردان با ورود آرام و عمیق آلت تا انتها و خروج آن و سپس تکرار کردن آن به آرامی توصیه کرده اند . البته گاهی چرخاندان آلت و یا تند و آرام کردن این تکنیک نیز از فانتزی های روابط زوجین بشمار می رود .

 

سایت پزشکی و مجله سلامتی راستینه

منابع

 • کتابخانه راستینه

منبع تصاویر 

 • inquisitr
 • dailymail
 • heartyhosting
 • Woman’s Day
 • dailymail
 • onhealth
 • mundotkm

خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود

اطلاعات پزشکی

آماده شدن برای ملاقات با پزشک

هرآنچه که باید از توده‎ها و غدد لنفاوی بدانیم

اطلاعات پزشکی

علائم ناتوانی جنسی در مردان

علائم ناتوانی جنسی در مردان چیست؟

سلامت عمومی

کیست گانگلیون یا کیست مچ دست

چقدر از کیست می‌دانیم؟

اعتیاد به سیگار و مواد مخدر

ماری‌جوانا

ماری‌جوانا و تاثیرات آن بر سلامت جسم و ذهن

کتابخانه راستینه

موسی بن میمون

نظرات جنسی ابن میمون در مصر

سلامت جنسی

رابطه جنسی زن چاق

چاقی و رابطه جنسی

کمک های اولیه

درمان شپش

درمان شپش

اختصاصی

تغییرات آلت تناسلی با بالا رفتن سن در مردان

تغییرات آلت تناسلی با بالا رفتن سن در مردان!

اختصاصی

هیپنوتیزم

آیا هیپنوتیزم حقیقت دارد؟

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. ناشناس گفت:

  خب تجربش کن تا بفهمی😊

 2. fateme گفت:

  من ک نمیفهمم اینارو.