سایت پزشکی و مجله سلامتی راستینه

تابستانه ها را در زمستان هم بپوشید!

درست است که هر فصل لباس مخصوص خود را دارد اما درباره ی لباس های خنک و تابستانه کمی ماجرا فرق می کند چون با کمی تغییرات و با اضافه کردن چند لایه پوشش می توانید تنتان را گرم کنید. برای همین میخواهیم با گفتن چند نکته به شما بگوییم چطور لباس های تابستان خود را در این فصل از کمد خارج کنید و با پوشیدن آنها ظاهری خلاقانه و گرم به خود بگیرید.

سارافون بپوشید

سارافون بپوشید:

یکی از پوشیدنی های محبوب بهار و تابستان همین سارافون هاست. اما برای اینکه در این فصل هم از پوشیدن آن لذت ببرید می توانید از زیر با پوشیدن بلوز یقه اسکی، خود را گرم و سپس با ترکیب سارافون، شلوار، پالتو هم اندازه قد سارافون و پوشیدن بوت های اسپرت این پوشش را کامل کنید.

 

مانتوهای خنک

مانتوهای خنک:

حتما با رسیدن فصل سرما این دست مانتو خود را در کمد بایگانی کرده اید. اشتباه نکنید شما می توانید به جای کنار گذاشتن این مانتوهای تابستانی، آنها را همراه ژاکت بافتنی، شلوار و بوت های بلند به عنوان پوششی مناسب استفاده کنید.

 

لباس های بهاره

لباس های بهاره:

مانتو و شلوارهای بهاره را هم می شود برای روزهای نه چندان سرد زمستان امتحان کرد. بویژه برای آن عده که علاقه خاصی به پوشیدن ژیله های بافت، خزدار و حتی شمعی دارند. این مانتو و شلوارها را می توانید با ژیله های خوش آب و رنگ، همراه بوت های ساق کوتاه و جوراب نخی برای پوشیدن در زمستان، گرم و مناسب کنید.

 

مانتوهای بلند و گشاد

مانتوهای بلند و گشاد:

در روزهای بدون بارندگی اما سرد زمستان میتوانید ترکیب مانتوهای گشاد و بلند خود را با ژاکت های لطیف و گشاد و شلوارهای جذب گرم به همراه کتانی هم امتحان کنید. این پوشش کامل، مانتوهای بلند و بهاره را قابل استفاده می کند.

 

مانتوهای اسپرت

مانتوهای اسپرت:

اگر اهل پوشش های چرم از نوع کاپشن، بوت و کیف هستید حتما می توانید مانتوهای اسپرت تیره رنگ خود را با شلوار جین و یک ست چرم کامل کنید. البته این ست پیشنهادی همراه شال گردن زیباتر خواهد شد.

 

سایت پزشکی و مجله سلامتی راستینه

منابع

  • کتابخانه راستینه

منبع تصاویر 

  • eaglecreek
  • chloechill
  • media.jolynneshane
  • lillyandgrant.files.wordpress
  • utab
  • s3.amazonaws

خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود

سلامت جنسی

رابطه جنسی زن چاق

چاقی و رابطه جنسی

سایر مطالب

مهارت به عنوان شریک زندگی

مهارت هایی که آقایان باید بلد باشند !

سلامتی

جلب توجه

چگونه بیشتر جلب توجه کنیم ؟

اخبار

انواع بیماری روانی

ارتباط انواع بیماری روانی با فصول مختلف سال

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *