سایت پزشکی و مجله سلامتی راستینه

ریپورتاژ:شانزدهمین کنگره بین‌المللی انجمن جراحان دهان، فک و صورت ایران

شانزدهمین کنگره بین‌المللی انجمن جراحان دهان، فک و صورت ایران، بیست و چهارم بهمن ماه در هتل المپ‍یک تهران آغاز و تا بیست و هفتم بهمن ماه ۱۳۹۶ به کار خود ادامه داد. در این کنگره، شرکت اشترومن خاورمیانه، برند سوئیسی و شناخته‌شده‌ جهانی که طی ۲۳ سال گذشته از طریق دفتر نمایندگی خود، تأمین‌کننده راهکارهای ایمپلنتی در ایران بود برای نخستین بار به صورت مستقیم شرکت کرد و به ارائه آخرین دستاوردها و خدمات خود در حوزه ایمپلنت، دندانپزشکی ترمیمی و بازسازی بافت‌های دهان پرداخت.

غرفه شرکت اشترومن خاورمیانه

شرکت اشترومن خاورمیانه در طی این کنگره چهار کارگاه آموزشی با عناوین زیر برگزار کرد:

  • کارگاه یک راه‌ حل جامع : Proarch در تاریخ ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۶ با سخنرانی دکتر امین معتمدی و دکتر نگار غفرانی
  • کارگاه مقایسه دو روش بازسازی استخوان و کاربرد ایمپلنت‌های کوتاه و باریک در ریجهای شدیداً آتروفیک در تاریخ ۲۶ بهمن ماه با سخنرانی دکتر محسن عباسی
  • کارگاه مشکلات تکنیکی و بیولوژیکی در ایمپلنت‌های دندانی: پیشگیری و درمان ، در تاریخ ۲۶ بهمن ۱۳۹۶با سخنرانی دکتر علیرضا جهانگیرنیا و دکتر آگرین برزنجی
  • کارگاه چگونگی دست‌یابی به ثبات اولیه در جایگذاری فوری ایمپلنت همراه با جراحی زنده، در تاریخ ۲۷ بهمن ماه ۱۳۹۶ با سخنرانی دکتر علیرضا جهانگیرنیا و دکتر مهرو میرزا

غرفه شرکت اشترومن خاورمیانه با طراحی زیبا و برنامه‌های جذاب از جمله طراحی دیجیتال چهره دندانپزشکان، نمایش کاتالوگ ها و پرسشنامه بر روی نمایشگر‌های لمسی پذیرای همه دندانپزشکان و علاقمندان این حوزه بود.

 

کنگره جراحان فک و صورت

 

کنگره جراحان فک و صورت

 

کنگره جراحان فک و صورت

 

کنگره جراحان فک و صورت

 

 

از دیگر رویدادهای این کنگره می‌توان به حضور اکثر اساتید محترم دندانپزشکی و همچنین مدیران ارشد شرکت اشترومن و خانم “نازنین ادیبی” مدیر عامل شرکت اشترومن خاورمیانه اشاره کرد.

جهت آشنایی بیش‌تر با محصول BLT اشترومن خاورمیانه به سایت http://straumanniran.ir/blt و برای آشنایی با محصول SLActive به سایت http://straumanniran.ir/slactive مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای شرکت در برنامه‌ها و کارگاه‌های آینده این شرکت از سایت http://straumanniran.ir/events بازدید فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانید به کانال تلگرام اشترومن مراجعه کنید و یا با بخش پشتیبانی فروش شرکت اشترومن خاورمیانه به شماره ۸۸۸۷۴۴۸۷ تماس بگیرید.

 

 این نوشته یک ریپورتاژ آگهی است و راستینه هیچ مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. 

خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود

رپورتاژ آگهی

کارگاه‌های آموزشی اشترومن در کنگره بین‌المللی انجمن جراحان دهان، فک و صورت ایران

رپورتاژ آگهی

ایمپلنت اشترومن

ریپورتاژ: مزایای ایمپلنت‌های‌ دندانی

رپورتاژ آگهی

اشترومن

ریپورتاژ آگهی: عضویت یکساله ITI از طریق اشترومن

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *