شما در حال حاضر اینجا هستید :

سایت پزشکی و مجله سلامتی راستینه اطلاعات درمانی اطلاعات پزشکی چطور ۳ پزشک طب سنتی سرطان را درمان کردند!

چطور ۳ پزشک طب سنتی سرطان را درمان کردند!افزودن دیدگاه

زمینه درمان سرطان یکی از موضوعاتی است که پر از تحولات جدید مستمر است.
مطالعه ای بعد از مطالعه دیگر انجام می گیرد، سپس با شکست مواجه میشود، چرا که حوزه های جدید درمانی کشف میشوند.
واقعیت سرطان این است که این بیماری به گونه ای متفاوت از فردی به فرد دیگر عمل می کند که ایده «درمانی واحد» برای سرطان را اساسا به یک افسانه تبدیل میکند – در حالی که موارد فردی سرطان می تواند درمان شود، اما روش های معالجه آنها به طرز چشمگیری از موردی به مورد دیگر متفاوت است.

درمان سرطان

درمان سرطان

هنگامی که بحث درمان سرطان به میان می آید، اکثر پزشکان این رشته، ترکیبی از شیمی درمانی، جراحی و رادیوتراپی را انتخاب می کنند که در بعضی موارد موثر و در برخی دیگر بی اثر هستند.
در عین حال، موضوع پزشکی جایگزین در مورد درمان سرطان بسیار بحث برانگیز است – بسیاری از افراد از این که توطئه ای مداوم برای سرکوب درمان های جایگزین وجود دارد واهمه دارند، در حالی که دیگران از این می ترسند که درمان های جایگزین تنها یک نوع کلاهبرداری برای دریافت پول از افراد آسیب پذیر که در حال مبارزه با یک بیماری مهلک هستند، باشد.
در این میان واقعیت، به طور معمول، جایی دیگر است. در حالی که هنرمندان کلاهبرداری وجود دارند که در حوزه جامع پزشکی فعالیت دارند – البته تمام کسانی که در زمینه پزشکی معمول کار می کنند، ضرورتا همیشه بیماران خود را به دلخواه خود نمی سنجند – افراد زیادی وجود دارند که به شدت به داروهایی که امتحان کرده اند معتقدند و می گویند که می توانند نتایج درمان های خود را به وضوح، به شکل کوچک کردن تومور، افزایش طول عمر و حتی از بین بردن فرم های بالقوه کشنده سرطان، مشاهده کنند.
متأسفانه طبیعت پزشکی جامع عمدتا با طب سنتی مقابله می کند و این مسئله باعث می شود که رابطه تنگاتنگ و نزدیک پزشکان متخصص و پزشکان طب سنتی زمانی که میخواهند بهترین اقدامات را برای بیمارانشان انجام دهند، دشوار شود.
این سه پزشک از انواع مختلف پزشکی جامع، سالها با درمان سرطان سر و کار داشته اند – برخی حتی مواردی را درمان میکنند که پزشکان طب سنتی، آنها را لا علاج می پندارند.

 پروتکل بادویگ

جوهانا بادویگ (Johanna Budwig ) در اینکه به طور کلی با پزشکانی در حوزه طب سنتی فعالیت داشت که وقتی بیماران خود را به آنها ارجاع داده بود، پس از درمان های مرسوم مانند شیمی درمانی و پرتودرمانی با شکست مواجه میشدند، غیر معمول است.
در حالی که علم سنتی این است که درمانهای جایگزین سرطان اگر قبل از اینکه بیمار تحت شیمی درمانی، پرتودرمانی و جراحی قرار بگیرد انجام شوند (تمام آنها بدن را تضعیف کرده و سیستم ایمنی را از بین می برند)، موثرتر هستند، درمان طبیعی بادویگ که بر رژیم غذایی اسیدهای چرب امگا ۳ تکیه دارد، میزان بهبودی ۹۵٪، حتی در موارد لاعلاج را به همراه داشت.

 

 درمان گرسون

بیش از شصت سال پیش، ماکس گرسون پیشگام جنبش سلامت طبیعی بود، در ابتدا برای درمان میگرن و سل از طریق رژیم غذایی و ورزش فعالیت می کرد، و در نهایت به شدت معتقد بود که این عوامل یعنی رژیم غذایی و ورزش می توانند برای بیماران سرطانی نیز مفید باشد.
وی معتقد بود که افزایش میزان سرطان می تواند با سموم موجود در غذا و محیط ما مرتبط باشد – اعتقادی که در حال حاضر توسط بسیاری از مطالعات پزشکی تایید شده است.

 

ویتامین B17، Nitroloside

دکتر ارنست تی کربس، معتقد است که کلید پیشگیری از سرطان رژیم غذایی با ویتامین B17 بالا است که مشابه رژیم های سنتی بسیاری از مردم بومی آمریکای شمالی است.
از آنجا که سرطان در کسانی که رژیم سنتی بومی خود را حفظ می کنند نسبت به افرادی که رژیم غذایی مدرن تر دارند، بسیار نادر است، کربس همانند بسیاری از افراد دیگر معتقد است که رژیم غذایی با ویتامین B17 ناکافی، برای افرادی که مبتلا به سرطان و سایر بیماری ها هستند، واقعیت غیرقابل انکاری است.

 

بیماران سرطانی

کلام آخر

این سه پزشک به شدت به کار خود اعتقاد دارند و همه آنها، خطر ابتلا به سرطان را به رژیم غذایی مرتبط می سازند.
در حالی که درست است که رژیم های مدرن ما – و همچنین محیط ما – حاوی مواد شیمیایی و ترکیبات دیگر است که به لحاظ تاریخی برای بدن ما تازه است و خطر بالایی برای ابتلا به بیماری های خاصی دارند، اقداماتی وجود دارند که خودمان می توانیم برای کاهش خطر ابتلا به سرطان اتخاذ کنیم.
خوردن خوراکی های ارگانیک یکی از معروف ترین مراحل شناخته شده است، اما آیا می دانستید که اجتناب از تماس با پلاستیک ها نیز حائز اهمیت است؟
بسیاری از افراد هیچ اقدامی برای ابتلا به سرطان انجام نمی دهند – اگر شما یکی از این افراد هستید، بررسی پزشکی جامع حداقل کاری است که باید برای خودتان انجام دهید.

 

سایت پزشکی و مجله سلامتی راستینه

منابع

  • dailyhealthpost

منبع تصاویر 

  • nl.dreamstime

 

خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود

بارداری

علائم بارداری که باعث خجالت می‌شوند

۷ مورد از علائم بارداری که باعث خجالت می‌شوند!

اطلاعات دارویی

مترونیدازول

هشدارهایی در باب مصرف مترونیدازول

تغذیه و سلامتی

مشکل چاقی در نوجوانان

با نوجوانی که مبتلا به چاقی است چه کنیم؟

تغذیه و سلامتی

کاهش وزن با خوردن سبزیجات

۸۷ نوع از سبزیجات با کربوهیدرات پایین که کاهش وزن را تسهیل میکنند!

تغذیه و سلامتی

فواید منیزیم

فواید منیزیم

تغذیه و سلامتی

پاکسازی کبد

بهترین خوراکی ها برای پاکسازی کبد

تغذیه و سلامتی

وعده صبحانه

۱۶ مورد از بدترین و بهترین خوراکی ها برای وعده صبحانه

تغذیه و سلامتی

زنجبیل

۳۰ خوراکی که باعث کاهش درد مفاصل و التهاب می شوند!

دسته‌بندی نشده

کلسیتونین

کلسیتونین

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *