سایت پزشکی و مجله سلامتی راستینه

تلاش علم پزشکی برای تنظیم سیستم ایمنی بدن

در یک قرن گذشته علم پزشکی برای کنترل یا تنظیم سیستم ایمنی بدن تلاش بسیار کرده است.

شاید اولین و بدترین نوع سرکوب کننده های سیستم ایمنی کورتون ها هستند که استفاده از آنها دارای عوارض بسیار گسترده و درمانی موقتی است که با تحریک سیستم ایمنی پس از مدتی بیماری با شدت بسیار شدیدتر برمی گردد. نمونه واضح این عارضه رادر بیماران خودایمنی پوستی مثل پسوریازیس یا لیکن پلان می بینیم.

 

دکتر علی تارات

مرحله بعدی در کنترل سیستم ایمنی بدن استفاده از داروهای سایتوکسیک یا داروهای سم سلولی است. این داروها از جمله سیکلوسپورین و متوتروکساید و …. در بیماران خود ایمنی و بدخیم استفاده میشود که بعضا عوارض این داروها علت اصلی مرگ است.
نسل جدید داروهای کنترل سیستم ایمنی استفاده از داروهای ایمورال است که با تکنولوژی بسیار بالاو با فناوری مونوکلونال آنتی بادی ساخته شده اند . پرواضح است که این ترکیبات پیچیده باعث تغییرات در تنظیمات سیستم ایمنی خواهد شد.
همچون گذشته این گروه داروها را از طرف FDA ایمن و بی خطر و قابل استفاده برای انسان اعلام می کنند ولی تجربه طب آمریکایی نشان میدهد روشی که آنها برای کنترل سیستم ایمنی در پیش گرفته اند پس از مدتی باعث بدتر شدن وضعیت تهاجمی سیستم ایمنی در بیماریهای خود ایمنی می شود و این نکته برای تمام متخصصین پوست جهان واضح است و عوارض مصرف داروهای ایمورال می تواند وحشتناک باشد. در عوض در صدسال گذشته کشورهای با تکنولوژی بالا مخفیانه از گاز ازون برای کنترل و تنظیم سیستم ایمنی در بیماری های خود ایمنی از جمله پسوریازیس ، ام اس و بیماران شیمیایی استفاده کرده اند. هم اکنون استفاده از گاز ازون که چیزی جز اکسیژن خالص و پر انرژی نیست و تنها داروی بی عارضه ی دنیا شناخته می شود براساس الگوریتم های آزمایشگاهی که سالها مورد تحقیق قرارگرفته اند براساس پروتکل های درمانی ویژه ای برای یکایک بیماری های خودایمنی پروتکل های ازون درمانی خاصی را اجرامی کند .
مرکز اکسیژن –ازون درمانی اکسی مد اولین مرکزی است که با تکنولوژی رابینز DIV می تواند به کنترل بیماری های خود ایمنی بپردازد . این مرکز مجهز به بهترین دستگاه ها و تجهیزات و پرسنل مجرب می باشد .

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۲۱۲۶۲۰۷۹۳۷ و ۰۲۱۲۶۲۰۷۹۸۸ تماس حاصل فرمایید.

مدیریت مرکز اکسی مد: دکتر علی تارات

آدرس اینستا و تلگرام اکسی مد : oxymed _ir

خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *