سایت پزشکی و مجله سلامتی راستینه

ریپورتاژ آگهی: کارگاه های آموزشی اشترومن در کنگره بین المللی پریودنتولوژی

شرکت اشترومن (Straumann)، برند شناخته شده‌ی جهانی در تولید ایمپلنت‌های دندانی است که تمرکز خود را روی سه حوزه ایمپلنت، دندانپزشکی ترمیمی و بازسازی بافت‌های دهان گذاشته است.

 

شرکت اشترومن (Straumann)

شرکت اشترومن (Straumann)

این کمپانی از سال ۱۳۷۳ از طریق شرکت‌های نمایندگی در ایران حضور داشته است، اما از دی ماه ۱۳۹۵ دفتر فروش خود در تهران با نام شرکت اشترومن (Straumann) خاورمیانه، را افتتاح کرده است. این شرکت بر آن است تا برای توانمندسازی بیش‌تر دندانپزشکان ایرانی در محل برگزاری کنگره پریودونتولوژی، کارگاه‌هایی با اهداف زیر برگزار کند. این دوره‌ها در پی حضور مستقیم اشترومن در ایران برای معرفی محصولات و راهکارهای درمانی نوین اشترومن در سطح جهان است.
این کارگاه‌ها برای شرکت‌کنندگانی که از پیش ثبت‌نام کرده باشند، با تخفیف ویژه برگزار خواهد شد. در انتهای دوره مدرک مورد تایید اشترومن سوییس به شرکت‌کنندگان اهدا می‌شود.

کارگاه آموزشی با هدف “زمان مناسب برای جایگذاری ایمپلنت در ناحیه زیبایی برای تک واحد پس از کشیدن دندان” در تاریخ ۲۶ مهرماه از ساعت ۱۴-۱۶ بعد از ظهر

در گذشته، درمان ایمپلنت تنها برای بیماران بی‌دندان مورد استفاده قرار می‌گرفت. در این افراد مسئله استتیک (زیبایی) مطرح نبود و تنها عدم توانایی جویدن و نداشتن کارایی کافی شکایت اصلی بیماران بود. به تدریج تعداد بیمارانی با بی‌دندانی جزئی که متقاضی درمان ایمپلنت بودند افزایش یافته و مسئله استتیک در ایمپلنتولوژی مطرح و قرار دادن ایمپلنت در ناحیه قدامی خواسته اصلی بیماران گردید.
پروفسور اصغر میرعمادی نماینده ITI (گروه بین‌المللی ایمپلنت) در ایران و دکتر حسن بهناز سخنرانان این کارگاه هستند. در این سخنرانی، جایگذاری ایمپلنت تک واحد در ناحیه زیبایی و مباحث تئوری مربوط به آن مطرح می‌شود و در ادامه پیرامون چالش‌های این موضوع جلسه پرسش و پاسخی برگزار خواهد شد.

کارگاه آموزشی با هدف “زيبايي در درمان مقرون به صرفه‌ي بيماران بي‌دندان با ايمپلنت” در تاریخ ۲۷ مهر ماه از ساعت ۹ الی ۱۱ صبح

معمولا ساده‌سازی درمان و کاهش هزینه‌های ایمپلنت منجر به کاهش زیبایی در نتیجه پایانی می‌شود. در این جلسه یک رویکرد ساده ارائه می‌شود که شامل آنالیز دقیق قبل از عمل، کاهش تعداد ایمپلنت‌های استفاده شده (دو ایمپلنت دیستال اغلب زاویه دار) و یک مرحله پروتزی ساده برای به حداقل رساندن تأثیرات جراحی و هزینه‌ها و در عین حال بالا بردن زیبایی پایانی است که منجر به افزایش رضایت بیمار می‌شود.
اجزای Straumann Pro-Arch به دندانپزشک اجازه می‌دهد، پیچیدگی کلی درمان را بدون اینکه در نتیجه پایانی تاثیری بگذارد، کاهش دهد.
دکتر سِرجیو پیانو از ایتالیا فلوی ITI و عضو فعال SIO (انجمن استئواینتگریشن ایتالیا) و IAED (آکادمی زیبایی دندانی ایتالیا) که مقالات فراوانی در زمینه ایمپلنت منتشر کرده است، سخنران این کارگاه تخصصی اشترومن می باشد. در این دوره دکتر سرجیو پیانو درباره راهکارهای نوین از جمله روش خاص اشترومن در مورد درمان مقرون به صرفه بیماران بی‌دندان صحبت خواهند کرد. این دوره بر تشخیص و طرح درمان، پروتکل‌های پروتز، جراحی و لابراتواری تاکید می‌کند. در طول سخنرانی، معرفی مجموعه وسیعی از موارد بالینی موفق، اثربخشی این رویکرد را نشان می‌دهد.

کارگاه آموزشی با هدف “چگونگي دستيابي به نتايج قابل پيش بيني بهينه در شرايط باليني چالش برانگيز” در تاریخ ۲۷ مهر ماه از ساعت ۱۴ الی ۱۶

پروتکل‌های درمانی جدید برای پاسخگویی به انتظارات بیماران همواره به‌دنبال بهبودی و بازسازی استخوان در زمان کوتاه‌تر هستند. دکتر سرجیو پیانو در کارگاه تخصصی اشترومن درباره یکی از چالش‌های درمان ایمپلنت در موارد بالینی خاص صحبت خواهند کرد. در این کارگاه آموزشی پروتکل‌های جایگذاری و بارگذاری فوری، شرایط بالینی لازم برای بهترین نتایج با توجه به نوع ایمپلنت تجزیه و تحلیل می‌شوند. علاوه بر این، اجزای پروتزی متعدد به منظور افزایش و بهبود بارگذاری فوری و همچنین افزایش تعداد گزینه‌های درمانی پروتز ارزیابی خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیش‌تر و دریافت جزئیات مربوط به کارگاه‌ها می‌توانید به کانال تلگرام اشترومن مراجعه کنید و یا با بخش پشتیبانی فروش شرکت اشترومن خاورمیانه به شماره ۸۸۸۷۴۴۸۷ تماس بگیرید.

 

 این نوشته یک ریپورتاژ آگهی است و راستینه هیچ مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. 

خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود

اختصاصی

مراقبت از دهان و دندان در سالمندی

مراقبت از دهان و دندان در سالمندی

رپورتاژ آگهی

ایمپلنت

ریپورتاژ: کاشت ایمپلنت بعد از کشیدن دندان

رپورتاژ آگهی

کارگاه‌های آموزشی اشترومن در کنگره بین‌المللی انجمن جراحان دهان، فک و صورت ایران

رپورتاژ آگهی

ایمپلنت اشترومن

ریپورتاژ: مزایای ایمپلنت‌های‌ دندانی

اختصاصی

ایمپلنت

راهنمای تصویری برای تجهیزات دندانپزشکی

اختصاصی

هفته چهارم بارداری

هفته چهارم بارداری

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *