مشاوره رایگان در کانال تلگرام راستینه کلیک کنید

شما در حال حاضر اینجا هستید :

سایت پزشکی و مجله سلامتی راستینه اخبار عوامل پلیس آمریکایی طی عملیات ها به طور تصادفی تحت تاثیر مواد مخدر قرار میگیرند!

عوامل پلیس آمریکایی طی عملیات ها به طور تصادفی تحت تاثیر مواد مخدر قرار میگیرند!افزودن دیدگاه

گزارش جدید نشان میدهد، عوامل پلیس که وظیفه سرکوب سازندگان “مواد مخدر طراحی شده” مانند اسپایس را دارند، به خاطر قرار گیری در معرض این ماده مخدر دچار احساس سرخوشی ناشی از مصرف مواد می شوند.

 

عوامل پلیس

براساس گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها پس از یک عملیات، شش عامل از نه عامل پلیس علائم اسپایس و “کراتوم” را در ادرار داشتند. اسپایس و کراتوم مکمل گیاهی با اثرات تریاک هستند.

اسپایس مخلوطی از گیاهان و مواد شیمیایی ساخته دست بشر است که اثرات روانی ماری جوانا را تقلید میکند. محققان اظهار داشتند که این ماده مخدر اغلب قویتر از چیزی است که در واقع فکر میکنیم و استنشاق یا بلع اسپایس می تواند به واکنش های جدی منجر شود.

محققان به سرپرستی دکتر لورن تپ، کارشناس پزشکی در مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها، نوشتند:” استفاده عمدی [اسپایس] موجب سمیت چندگانه میشود، اما اطلاعات در مورد قرار گیری در معرض این ماده مخدر به خاطر شغل اندک است. ” به همین دلیل، مقامات فدرال در سال ۲۰۱۴ ارزیابی خطر سلامت را درخواست کردند. ادرار عوامل پلیس قبل و بعد از عملیات مورد آزمایش قرار گرفت.

محققان ایمنی شغلی نیز آزمایشات هوا و سطوح را در آزمایشگاه غیرقانونی آزمایش کردند. آنها یک ترکیب اسپایس و کراتوم را یافتند. محققان گزارش دادند که هیچ نشانه ای از اسپایس یا کراتوم در ادرار ۹ عامل پلیس قبل از عملیات شناسایی نشده است، اما شش نفر شواهدی از وجود یک یا چند مورد از این مواد بعد از عملیات نشان دادند.

چهار نفر از عوامل پلیس که قبلا با اسپایس سر و کار داشتند، احساس سرخوشی را به خاطر آوردند. دیگران داشتن سرفه، خارش چشم و گلو، سرگیجه یا احساس سبکی سر را به خاطر داشتند.

این گزارش اشاره کرد، در آن زمان، هیچ سیاستی مربوط به شیوه های کاری یا حفاظت شخصی در طی عملیات ها و رسیدگی به پرونده ها وجود نداشت.

به گفته محققان، مقامات مسئول اجرای قانون برای انجام بی خطر وظیفه خود، به اقدامات ایمنی اولیه مانند دستکش و لباس های محافظ و همچنین دوش گرفتن و رختکن نیاز دارند.

تیم تپ نوشت: ” تاسیسات قانونی که به خوبی طراحی شده باشند و اقدامات بهداشتی مناسب می توانند قرار گیری فرد در معرض آلودگی های احتمالی در طول عملیات های اجرای قانون و هنگام رسیدگی به شواهد موجود، را کاهش دهند.”

در این گزارش گفته شد، علاوه بر تجهیزات حفاظت شخصی، باید خوردن مواد غذایی، نوشیدن و سیگار کشیدن، در هنگام بررسی شواهد اسپایس، برای عوامل پلیس ممنوع شوند.

این توصیه ها در ۱ دسامبر در گزارش هفتگی بیماری و مرگ و میر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها منتشر شدند.

اگر چه ترکیبات اسپایس ممنوع هستند، سازندگان مواد مخدر به طور مکرر ترکیبات را برای جلوگیری از وضعیت غیر قانونی تغییر می دهند. طبق این گزارش، سازندگان آنها را به عنوان “بخور گیاهی” بسته بندی کرده و آنها را به صورت “عدم مصرف برای انسان” برچسب گذاری می کنند.

مقاله مرتبط : راههای پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر

 

سایت پزشکی و مجله سلامتی راستینه

منابع

‏‫‬

خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود

اطلاعات دارویی

هیوسین

موارد استفاده و عوارض هیوسین

اخبار

سونوگرافی ترانس واژینال

بارداری خارج از رحم : نشانه ها، علائم و درمان

اخبار

بیماران مبتلا به دیابت

چرا بسیاری از افراد مبتلا به دیابت، مصرف متفورمین را قطع می‌کنند؟

اطلاعات دارویی

نحوه مصرف فلوکونازول

موارد استفاده و عوارض فلوکونازول

اطلاعات پزشکی

آزمایشات تصویربرداری

مزوتلیومای بدخیم چیست؟ علائم، تشخیص و درمان آن

اطلاعات پزشکی

در خانه بمانید

۱۱ نکته برای در امان ماندن از آنفولانزا و سرماخوردگی

اطلاعات پزشکی

سرماخوردگی و آنفولانزا

آنچه اکثر پزشکان در مورد سرماخوردگی و آنفولانزا به شما نمی‌گویند!

اطلاعات دارویی

فیناسترید

موارد استفاده و عوارض فیناستراید

اخبار

چرا نباید عطسه خود را سرکوب کنید؟

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *