سایت پزشکی و مجله سلامتی راستینه

۴ ویژگی خانم ها که آقایان را به شدت جذب می کند!

برخی از ویژگی های رفتاری در خانم ها که به شدت مورد علاقه ی آقایان است ، اگر درست و به موقع انجام شود ، هر مردی را عاشق و شیدا میکند . جذابیت همیشگی خانم ها که موضوع فیلم ها و برنامه های آموزشی بسیاری بوده است ، تاکنون به درستی تعریف یا توصیف نشده است. می دانیم که این ویژگی ها ، قابل اندازه گیری نیستند اما اگر توسط دیگران احساس شوند، به راحتی آنها را تحت تأثیر قرار خواهد داد . ۴ ویژگی خانم ها که آقایان را به شدت جذب می کند ، از مقاله های جذاب مجله سلامتی راستینه است که هیچگاه قدیمی نمی شود.

خوشرویی و دلنشینیاولین ویژگی خانم ها که آقایان را به شدت جذب می کند.

خانم هایی که خوشرویی و دلنشینی قسمتی از وجودشان شده است . یک خانم جذاب همیشه مراقب است که چطور به نظر می رسد ؟ این به این معنا نیست که به خودتان فشار زیادی بیاورید تا همیشه لبخند بزنید. درواقع این به آن معناست که اغلب متبسّم و پرنشاط باشید. پس مثبت فکر کنید و مثبت عمل نمایید . نباید تنها پیش دیگران خوب باشید، بلکه باید وقتی که تنها هستید نیز از وجودتان لذت ببرید.
گوته Goethe شاعر شهیر آلمانی می گوید : خوشبختی در درون شماست ، آن را در بیرون از وجود خودتان جستجو نکنید.

قهر عاطفی

دومین ویژگی خانم ها که آقایان را به شدت جذب می کند.

در زندگی ، هر اتفاق ناخوشایندی مثل قهر عاطفی یا عدم موفقیت تحصیلی بیفتد، یک خانم نباید اسیر تشویش و عدم تمرکز شود . هیچ چیز احمقانه تر از این نیست که دائم فکر کنید سرنوشتتان تیره و تار است و همیشه اتفاقات بدی برایتان رقم می خورد . هر خانمی در دنیا دلایلی برای زنده بودن دارد. این بستگی به خودمان دارد که از اتفاقات زندگی مان به بهترین شکل بهره ببریم یا سر هر موضوعی اعصابمان را خرد کنیم.
اگر می خواهی زنی موفق باشی با تغییر طرز تفکر ، به جریان پویای زندگی برگردید . به طور کلی ، به گونه ای زندگی کنید که احساس آرامش و راحتی داشته باشید. خوشبختی دیگران در صورت خوشبختی شما حاصل می شود پس با اعتماد به نفس بالا ، از کنار مشکلات عبور کنید و حل آنها را به گذشت زمان بسپارید . این گونه ، همه ی آنها حل خواهند شد . قوی باشید و بدانید که چیزی از دیگران کم ندارید . با انگیزه تلاش کنید و فراموش نکنید ، خانم هایی که عاشق خودشان هستند ، خیلی موفق تر اند.

 

واکنش مناسب در برابر انتقادها و تعريفها

سومین ویژگی خانم ها که آقایان را به شدت جذب می کند.

خانم هایی که در برابر انتقادها و تعريفها واکنش مناسب نشان می دهند. خانم ها همیشه در مرکز توجه قرار دارند. یک خانم باید بداند چگونه نسبت به تعریف و تمجید دیگران واکنش نشان دهد. خانم موفق و جذاب ، نباید از تعریف دیگران خجالت بکشد و صحبت نکند یا برعکس ، مغرور شود و کسی را به حساب نیاورد . در قدم اول باید تواضع ، احترام متقابل و خوشرویی را تمرین کند . به عنوان مثال ، وقتی که یک همکار از لباس شما تعریف می کند، نباید در جواب بگویید: بی خیال بابا ، این مانتو که قدیمی شده ، بلکه باید تعریف او را بپذیرید و بابت آن صمیمانه تشکر کنید . برخلاف تصور خانم ها ، آقایان از خانم هایی که متین و با شخصیت اند بیشتر خوششان می آید.

 

 اندام زیبا و بی نقص

چهارمین ویژگی خانم ها که آقایان را به شدت جذب می کند.

خانم هایی که با اندام شان مشکلی ندارند . اگر تصور می کنید هر خانمی برای زیبایی باید دارای اندام زیبا و بی نقص باشد، در اشتباه هستید. این تصور غلط را کنار بگذارید .
نمونه های فراوانی از زنان جذاب چاق و لاغر وجود دارد. برای اینکه یک خانم ، جذاب تر به نظر برسد ، نیازی نیست لباس های بسیار گران و یا تنگ بپوشد. لباس باید با اندام او هماهنگ باشد. شاید تپل بودن با الگوهای رایج عالم مد مطابق نباشد، ولی آنهم می تواند با رعایت نکاتی در پوشش ، نوعی از زیبایی باشد. جوراب شیشه ای بپوشید . از شلوار های جذب مشکی که پاها را لاغر تر نشان می دهند کمک بگیرید . همیشه ملایم آرایش کنید . در طول روز ، دقایقی ورزش کنید.

مقاله مرتبط : انواع اندام بانوان و لباس های مناسب آنها

 

منابع

  • کتابخانه راستینه

منبع تصاویر 

  • cavemancircus
  • huffingtonpost
  • kynang
  • niveausa

 

خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود

سلامت روان

تلفن همراه

گوشی موبایل بی تربیت!

اختصاصی

همسر معتاد

با همسر معتاد چه کنیم؟

اختصاصی

قهر عاطفی

قهر عاطفی و ناسپاسی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *