سایت پزشکی و مجله سلامتی راستینه

چگونگی ارضا کردن زن

آیا می‌خواهید یاد بگیرید چطور همسر خود را در بستر تحت تاثیر قرار دهید؟ جای درستی آمدید. این مقاله به شما می‌آموزد که توجه خود را در هنگام رابطه جنسی چطور و کجا متمرکز کنید تا دنیای او را به لرزه در آورید. برای یادگیری چگونگی ارضا کردن زن خود فقط با مرحله ۱ زیر آغاز کنید!

همه چیز درباره ارضا کردن زن

 

کمک در کار خانه

به او کمک کنید آرام باشد

اولین چیزی که شما باید انجام دهید تا مطمئن شوید که یک زن در تختخواب لذت می‌برد این است که مطمئن شوید او راحت است. سعی کنید همه چیز را برای لذت بردن او فراهم کنید. با انجام این کار شما به او کمک خواهید کرد تا بر اضطراب اولیه غلبه کند و میزان استرس پایین‌تری داشته باشد. زنان معمولا به سطح بالای استرس با کاهش میل جنسی پاسخ می‌دهند. در واقع زمانی که استرس دارند، لذت بردن از رابطه جنسی برای آنها سخت می‌شود. هر کاری انجام دهید تا مطمئن شوید بانوی شما آرام و راحت است.

در منزل به همسر خود کمک کنید. کارهای ساده مانند کمک به او برای شستن ظروف و یا پختن شام را انجام دهید. زنان به یک مرد که در کارهای روزمره خانه شریک می‌شود فوق العاده پاسخ می‌دهد. آنها احساس می‌کنند درک می‌شوند و احساس امنیت بیشتر و معشوق بودن می‌کنند. هنگامی که یک زن احساس ‌کند درک و دوست داشته می‌شود، معمولا میل جنسی او افزایش می‌یابد.

پشت او را به خوبی ماساژ دهید. مخصوصا اگر شما از لوسیون، روغن های ماساژ و برخی شمع‌های معطر خوب استفاده کنید، او از آن لذت می‌برد. احساسی مانند یک ملکه به او بدهید، اما لازم نیست مانند یک کار سخت و طاقت فرسا به نظر برسد. اجازه دهید او بداند که شما از ساختن احساس خوبی برای او لذت می‌برید.

برای او یک حمام عاشقانه با شمع، بوی شیرین، و موسیقی آرامش بخش آماده کنید. همه زنان چیزهایی مثل این را دوست ندارند، اما قطعا همه زنان می‌توانند یک عمل واقعی و بدون تظاهر عاشقانه را درک ‌کنند.

هرگز تحت فشار و یا گناه او را وادار به رابطه جنسی نکنید. اگر او آماده نیست، پس هرگز سعی نکنید در این مسئله به زور متوسل شوید. این کار به ضرر شما تمام میشود.

 

ارضا کردن زن

همیشه زمانی برای گرم کردن (آماده کردن) او اختصاص دهید

زمانی را صرف  عشقبازی کنید تا به بدن او برای آماده شدن برای فعالیت جنسی کمک کنید.

عشقبازی برای یک زن بسیار مهم است و بعد دیگری از هیجان به زندگی جنسی شما می‌افزاید. عشقبازی می‌تواند برای مردان و زنان بسیار سرگرم کننده باشد. شیوه‌های عشقبازی شایع شامل بسیاری از چیزهای مختلف، اعم از نوازش  او، بوسه عمیق و پرشور و تحریک مناطق نفسانی بدن او  می‌شود. بسیاری از مردم نیز شیوه عشقبازی مانند ضربه به باسن، نقش بازی کردن، گاز گرفتن، خاراندن و غیره لذت می‌برند.

سعی کنید با او در مورد مسائل جنسی صحبت کنید، مگر اینکه بدانید که او آماده است. به او بگویید که چقدر شما می‌خواهید او لباس خود را، به آرامی در بیاورد و چگونه می‌خواهید با لب خود از تمام بدن او لذت ببرید. به او بگویید چگونه می‌خواهید هر سانت از بدن او را با زبان خود کشف کنید. به نفس نفس زدن، ناله و حرکت که او دارد توجه کنید (شما به شناختن آنچه که او به آن پاسخ می دهد دارید.) زبان شما باید صرفا بر تمایل شما به لذت بردن او متمرکز شده باشد، نه خود شما.

تمام بدن او را با نوک انگشتان خود لمس کنید. با مناطقی که شما می‌دانید حساس هستند ملایم باشید. به جای دست زدن مستقیم به آنها، شروع به تحریک آنها کنید. اطراف نواحی‌ای که بیشتر لذت بخش هستند را ماساژ دهید تا زمانی که او از شما بخواهد آنها را لمس کنید. حتی پس از آن، فقط به آرامی مالش دهید، سپس به شوخی و تحریک او برگردید. این کار ها او را وحشی می‌کند و مطمئن می‌شوید که او آماده است.

 

آناتومی بدن زن

یادگیری آناتومی بدن زن

هنگامی که همسر شما از نظر جنسی ارضا نشده است، معمولا به خاطر این است که شما او را در مسیر درستی لذت نبخشیده‌اید. مردان با تحریک آلت تناسلی لذت می‌برند، پس منطقی به نظر می‌رسد که زنان نیز از طریق تحریک مهبل (واژن) به لذت برسند، اما این همیشه صدق نمی کند. برخی از زنان تنها با تحریک چوچوله، که یک غده روپوش‌دار واقع در بالای مهبل است، می‌توانند به اوج لذت جنسی برسند، تحقیقاتی در مورد چوچوله انجام دهید و راهی که برای شما و شریک شما جواب می‌دهد را برای تحریک این بخش حساس بدن بیابید.

 

مناطق حساس را کشف کنید

نواحی دیگری نیز در بدن زن هستند که بسیار حساس هستند و زمانی که تحریک شوند لذت جنسی بوجود می‌آورند. سعی کنید این مناطق را لیس بزنید، ببوسید، و یا آنها را بین نوک انگشتان خود مالش دهید. برخی از زنان ممکن است حتی از یک کمی درد در این مناطق لذت ببرند، بنابراین شما ممکن است نیاز به نیشگون گرفتن، گاز گرفتن، خارش، و ضربه زدن داشته باشید. مناطق مانند این شامل اطراف و پشت گردن، نوک سینه ها (و اطراف بافت سینه)، معده و داخل رانها می‌شود.

 

آزمایش با تنوع و ریتم

این جایی است که ضرب المثل قدیمی می‌گوید “مقدار داشته‌های شما مهم نیست این که چقدر می توانید از آن استفاده کنید مهم است.” به کار میآید. زنان چند پایانه عصبی در مهبل (واژن) خود دارند، که به آنها هنگام ایجاد تنوع در حرکات شما در موقع نزدیکی لذت می‌بخشد. سعی کنید ریتم‌ها، فشار و زاویه‌های مختلف را برای پیدا کردن یک واکنش خوب از او امتحان کنید. هر زن متفاوت است، بنابراین شما هرگز نمی‌دانید کدام یک از این روشها بهتر است.

 

تحریک دهانی استادانه !

رابطه جنسی دهانی احساس خوبی است و به ارضا کردن زن کمک میکند ٬ اما برخی از مردان تمایل چندانی به آن ندارند. زنان درست به همان اندازه که مردان انجام می‌دهند از آن لذت می‌برند. اگر شما واقعا می‌خواهید امتیازی در برابر او کسب کنید، باید بر روی روش خود کار کنید و آن را مکررا انجام دهید. جستجو کنید و یا حتی از او بخواهید تا شما را راهنمایی کند که به کجا بروید. چوچوله تمرکز اصلی شما در اینجا خواهد بود، اما بقیه مهبل (واژن) را فراموش نکنید. آنچه او دوست دارد کشف کنید، کمی او را تحریک، و از آنجا عبور کنید.

 

فانتزی های او را کاوش کنید

مطمئن شوید که او می‌داند شما می‌خواهید از هر راهی او را خوشحال کنید و تا حد ممکن به فانتزی های او نفوذ کنید. هنگامی که او در به اشتراک گذاشتن تاریک‌ترین خواسته‌های خود راحت است، و آشکارا با گفتن چیزهایی که هرگز به کسی نگفته به شما اعتماد می‌کند، به پیش بروید و فانتزی های زندگی او را برآورده کنید!

 

تسلط در رابطه

برخی از زنان دوست دارند به هنگام رابطه جنسی مطیع باشند، برخی از زنان ترجیح می‌دهند کنترل شده باشد. همه زنان متفاوت هستند و شما نباید به وب سایت‌هایی که ادعا می‌کنند که پاسخ واقعی را میدانند، اعتماد کنید. به او فرصت دهید تا هر دو را امتحان کند و ببیند کدام یک را بیشتر دوست دارد. حتی اگر او یکی را ترجیح دهد، بدان معنا نیست که او نمی خواهد روش خود را حالا و بعدا تغییر دهید!

اگر به دنبال راهی برای ارضا کردن زن خود هستید همیشه رابطه را تازه نگه دارید. رابطه جنسی قابل پیشبینی و معمول یک راه تضمین شده برای رضایت بخش نبودن آن است. اجازه ندهید که زندگی جنسی شما قابل پیش بینی شود تا بقیه روز خود را مشغول و شاد کنید. موقعیت‌های جدید، مکان‌های جدید، زمان جدید از روز، و نحوه تسلط متفاوت را امتحان کنید.

 

صحبت کردن

با او صحبت کنید!

اگر هنوز احساس خوبی ندارید، شما باید با او صحبت کنید! ارتباط کلید روابط است و شما نباید از بحث در مورد چگونگی ارضا کردن زن با او خجالت بکشید. زندگی جنسی شما تنها وقتی بهبود می‌یابد که شما در مورد خواسته هر دو شما و آنچه هر دو شما دوست دارید صحبت کنید. هنگامی که شما بر اضطراب اولیه غلبه کنید، تا حد زیادی برای صحبت کردن با شریک زندگی خود پاداش می‌گیرید. بر روی آنچه او می‌خواهد تمرکز کنید، به جای خواسته‌های خود بر خواسته او تمرکز کنید، همسر شما نیز جبران خواهد کرد. در این صورت نه تنها زندگی جنسی شما بهبود خواهد یافت، بلکه رعایت این موارد شما را از تغییرات کلی رابطه آگاه می‌کند.

مقاله مرتبط : چگونه ارضا کردن مرد!

سایت پزشکی و مجله سلامتی راستینه

منابع

  • wikihow

منبع تصاویر 

  • mensxp
  • videohive
  • momkizz

خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود

زیبایی

فرآیند کویتیشن اولتراسوند

آیا کویتیشن اولتراسوند در از بین‎ بردن چربی مؤثر است؟

پوست و مو

روش درمانی شاک‌ویو‌‌تراپی در کاهش سلولیت

درمان سلولیت با شاک‌ویو‌‌تراپی

زیبایی

اسکالپشور

نگاهی دقیق‌تر به ‌اسکالپشور

زیبایی

انجام اندرمولوژی

اندرمولوژی یا LPG چیست؟

اطلاعات پزشکی

علائم رینوفیما

رینوفیما چیست؟

اطلاعات پزشکی

آماده شدن برای ملاقات با پزشک

هرآنچه که باید از توده‎ها و غدد لنفاوی بدانیم

پوست و مو

مشکلات مربوط به زیبایی

مشکلات زیبایی و نکاتی درباره آن

پوست و مو

کاهش چین ‌و چروک‌‌ پیشانی

چگونه می‌توان از چین ‌و چروک‌ پیشانی خلاص شد؟

پوست و مو

جراحی لیفتینگ صورت

آنچه باید درباره لیفتینگ صورت بدانید

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. ب م ب م ر ض گفت:

    باسلام راهنمایی از شما خواستم جواب دریافت نکردم موضوع ” مردی هستم ۴۶ ساله چهار سال پیش تیروئید پرکار داشتم یکسال تحت درمان متخصص غدد بودم با نظر دکتر مصرف دارو را ترک کردم الان همه مشخصات تیروئید را دارم ولی آزمایش نشان نمیده لطفا راهنمایی نمائید متشکرم

  2. اباتیشال گفت:

    کاش عکسم میزاشتین