شما در حال حاضر اینجا هستید :

سایت پزشکی و مجله سلامتی راستینه سلامتی سلامت جنسی تحریک جنسی و نقش لباس زیر

تحریک جنسی و نقش لباس زیرافزودن دیدگاه

در بخش ورود آقایان ممنوع ، از مجله سلامتی راستینه همراه شماییم و قصد داریم به نکات مهمی درباره تحریک جنسی و نقش لباس زیر بانوان در منزل و بهداشت جنسی اشاره کنیم .

 

لباس زیر نخیلباس زیر خوب چه ویژگی هایی دارد ؟

سلامتی اندام های جنسی ، با نظافت و رعایت نکاتی همراه است که استفاده از لباس زیر نخی و مناسب ( که روزی یکبار جایگزین شود ) اولین و مهمترین شرط آن است . باید گفت اندام تناسلی بانوان به خاطر حساس بودن مجاری و شرایطی که داراست خیلی زود دچار عفونت می شود . از همین رو در موقع انتخاب لباس زیر ، توجه به رنگ روشن مهم است تا لک ها به راحتی دیده و تشخیص داده شود. در منزل ، لباس زیر را جدا از لباسهای دیگر بشویید و از پوشیدن لباس زیر نزدیکان حتی برای یکبار پرهیز کنید . لباسهای زیر نخی خود را بطور جین خریداری کنید و حتما پس از شستشو ، با اتو خشک نمایید .
همه می دانیم که لباس های زیر ، برای دوخت و بسته بندی ، توسط افراد جابه جا می شوند . این لباس ها در مغازه می مانند تا به فروش برسند و حتی قبل از شما ممکن است کسی آنها را پرو و بالا و پایین نماید بنابراین هر وقت لباس زیر خریدید ، قبل از پوشیدن آن را بشویید .
این لباس های به ظاهر تمیز و مارک دار ،حتی اگر ست گران قیمتی همراه با سوتین ، بند جوراب یا جوراب شیشه ای باشند باید قبل از پوشش شسته شوند . این موضوع درباره هر نوع لباسی بی اهمیت باشد ، در مورد لباس زیر که اندام های حساس ما را می پوشانند خیلی اهمیت دارد .

 

لباس زیر دخترانه

لباس زیر دختران جوان با زن ها متفاوت است ؟

پوشیدن لباس زیرهای نایلونی برای دختران جوان توصیه نمی شود چون این لباس ها کلیتوریس را نوازش می دهد و تحریک دایمی ، با ماساژ دادن آلت برای جا به جا کردن لباس زیر، برای آنها مناسب نیست . بعضی دختران جوان در استخر ، سالن های ورزشی و یا در خوابگاه های دانشجویی به بازی کردن با سینه های دوستان خود می پردازند و با دیدن لباس زیر جذاب آنها ، تحریک می شوند و تمایل به شیطنت دارند . گاهی هم می شنویم برخی با پوشیدن مدل های تحریک کننده ، دست به خودارضایی می زنند که البته منطقی به نظر نمی رسد اما به هر ترتیب ، استفاده از لباس زیرهای معمولی و نخی که بسیار لطیف می باشد ، بهترین گزینه برای دختران جوان است .

 

جذابیت لباس زیرپوشیدن لباس زیرهای جذاب و نایلونی چقدر اهمیت دارد ؟

همانطور که در مطلب ارضا کردن مرد اشاره کردیم ، شما باید لیستی از علایق همسرتان در ذهن داشته باشید و آنها را برای صمیمیت بیشتر و قوام زندگی خود اجرا نمایید .
خانمی به مطب مراجعه کرد و می گفت که همسرش علاقه ای به لباس زیر تحریک کننده و یا لباس بدن نما ندارد و حتی یکبار که جوراب شلواری پوشیده بودم به شدت ناراحت شد . پس از گفتگوی طولانی ، متوجه شدم که همسر این خانم ، تفکراتی قدیمی داشته است .
خانمی دیگر ، پس از مراجعه به من و اظهار شکایت از همسرش می گفت : همسرم با من صمیمی نیست … از او پرسیدم که آیا در منزل به خواسته های همسرت توجه داری و زیبا و آراسته لباس می پوشی … پاسخ داد : اگر لباس زیر جذاب و جوراب زنانه بپوشم وحشی می شود !
اینها مواردی ست که همسران باهوش و نکته سنج ، به آنها وقوف کامل دارند و با مدیریت پوشش خود ، رضایت همسرشان را کسب می کنند .

نکته : کارشناسان حوزه سلامت عقیده دارند که مدل های نایلونی لباس زیر، سراسر از مواد شیمیایی تولید می شوند و برای بهداشت جنسی مطلوب نیستند .
مدل های توری تحریک کننده ، لامبادا و یا تنگ ، که دارای گیپور است ، علاوه بر فشار بر روی کلیتوریس و تحریک جنسی در برخی خانم ها ، اغلب موجب حساسیت و خارش واژن می شود . بهتر است تنها در میهمانی ها و زمانی که برای هم آغوشی با همسر آماده می شوید آنها را بپوشید تا رابطه جنسی لذت بخشی را برای شریک جنسی خود به ارمغان بیاورید .

 

تاثیز رنگ لباس زیر

نقش رنگ لباس زیر در تحریک جنسی چیست ؟

انتخاب رنگ کاملا سلیقه ای می باشد اما در بالغین ، برخی از رنگ های لباس زیر مانند : مشکی ، کرم قهوه ای یا قرمز وقتی پوشیده می شود با ترکیب رنگ بدن ، بسیار زیبا ، محرک و هوس برانگیز می شود . لباس زیر مناسب ، حقیقتا نقش شگفت انگیزی در تحریک مردها دارد بنابراین سعی کنید ساعاتی در منزل ، قبل از دیدار با همسرتان لباس زیر لیز ، رنگارنگ و چسبان بپوشید تا به همسرتان شادی و نشاط را هدیه کنید .

 

مقاله مرتبط : زنان و مردان، واقعا چه احساسی به رابطه جنسی دارند؟

 

سایت پزشکی و مجله سلامتی راستینه

منابع

  • کتابخانه راستینه

منبع تصاویر 

  • pinterest
  • scommo
  • pinterest

خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود

بارداری

ورزش ویژه دوران بارداری

ورزش ویژه دوران بارداری

سلامت جنسی

رابطه جنسی زن چاق

چاقی و رابطه جنسی

سلامت عمومی

حفظ سلامت پا

حفظ سلامت پا با پوشش مناسب

زیبایی

داشتن سینه های سالم و زیبا

کمک به داشتن سینه های سالم و زیبا

اطلاعات پزشکی

عفونت واژن

التهاب و عفونت واژن (واژینیت) چیست؟ علائم، علل، تشخیص و درمان آن

سلامت جنسی

نخستین نزدیکی زوجین

بهداشت جنسی و نخستین نزدیکی

سلامت زنان

معاینات لازم پیش از ازدواج

معاینات لازم پیش از ازدواج

سلامت عمومی

ترک سیگار

چه کسانی در ترک سیگار موفق ترند؟

سلامت زنان

اصلاح موهای شرمگاهی

بهترین اصلاح موهای شرمگاهی

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *