سایت پزشکی و مجله سلامتی راستینه

تحریک جنسی و نقش لباس زیر

در بخش ورود آقایان ممنوع ، از مجله سلامتی راستینه همراه شماییم و قصد داریم به نکات مهمی درباره تحریک جنسی و نقش لباس زیر بانوان در منزل و بهداشت جنسی اشاره کنیم .

 

لباس زیر نخیلباس زیر خوب چه ویژگی هایی دارد ؟

سلامتی اندام های جنسی ، با نظافت و رعایت نکاتی همراه است که استفاده از لباس زیر نخی و مناسب ( که روزی یکبار جایگزین شود ) اولین و مهمترین شرط آن است . باید گفت اندام تناسلی بانوان به خاطر حساس بودن مجاری و شرایطی که داراست خیلی زود دچار عفونت می شود . از همین رو در موقع انتخاب لباس زیر ، توجه به رنگ روشن مهم است تا لک ها به راحتی دیده و تشخیص داده شود. در منزل ، لباس زیر را جدا از لباسهای دیگر بشویید و از پوشیدن لباس زیر نزدیکان حتی برای یکبار پرهیز کنید . لباسهای زیر نخی خود را بطور جین خریداری کنید و حتما پس از شستشو ، با اتو خشک نمایید .
همه می دانیم که لباس های زیر ، برای دوخت و بسته بندی ، توسط افراد جابه جا می شوند . این لباس ها در مغازه می مانند تا به فروش برسند و حتی قبل از شما ممکن است کسی آنها را پرو و بالا و پایین نماید بنابراین هر وقت لباس زیر خریدید ، قبل از پوشیدن آن را بشویید .
این لباس های به ظاهر تمیز و مارک دار ،حتی اگر ست گران قیمتی همراه با سوتین ، بند جوراب یا جوراب شیشه ای باشند باید قبل از پوشش شسته شوند . این موضوع درباره هر نوع لباسی بی اهمیت باشد ، در مورد لباس زیر که اندام های حساس ما را می پوشانند خیلی اهمیت دارد .

 

لباس زیر دخترانه

لباس زیر دختران جوان با زن ها متفاوت است ؟

پوشیدن لباس زیرهای نایلونی برای دختران جوان توصیه نمی شود چون این لباس ها کلیتوریس را نوازش می دهد و تحریک دایمی ، با ماساژ دادن آلت برای جا به جا کردن لباس زیر، برای آنها مناسب نیست . بعضی دختران جوان در استخر ، سالن های ورزشی و یا در خوابگاه های دانشجویی به بازی کردن با سینه های دوستان خود می پردازند و با دیدن لباس زیر جذاب آنها ، تحریک می شوند و تمایل به شیطنت دارند . گاهی هم می شنویم برخی با پوشیدن مدل های تحریک کننده ، دست به خودارضایی می زنند که البته منطقی به نظر نمی رسد اما به هر ترتیب ، استفاده از لباس زیرهای معمولی و نخی که بسیار لطیف می باشد ، بهترین گزینه برای دختران جوان است .

 

جذابیت لباس زیرپوشیدن لباس زیرهای جذاب و نایلونی چقدر اهمیت دارد ؟

همانطور که در مطلب ارضا کردن مرد اشاره کردیم ، شما باید لیستی از علایق همسرتان در ذهن داشته باشید و آنها را برای صمیمیت بیشتر و قوام زندگی خود اجرا نمایید .
خانمی به مطب مراجعه کرد و می گفت که همسرش علاقه ای به لباس زیر تحریک کننده و یا لباس بدن نما ندارد و حتی یکبار که جوراب شلواری پوشیده بودم به شدت ناراحت شد . پس از گفتگوی طولانی ، متوجه شدم که همسر این خانم ، تفکراتی قدیمی داشته است .
خانمی دیگر ، پس از مراجعه به من و اظهار شکایت از همسرش می گفت : همسرم با من صمیمی نیست … از او پرسیدم که آیا در منزل به خواسته های همسرت توجه داری و زیبا و آراسته لباس می پوشی … پاسخ داد : اگر لباس زیر جذاب و جوراب زنانه بپوشم وحشی می شود !
اینها مواردی ست که همسران باهوش و نکته سنج ، به آنها وقوف کامل دارند و با مدیریت پوشش خود ، رضایت همسرشان را کسب می کنند .

نکته : کارشناسان حوزه سلامت عقیده دارند که مدل های نایلونی لباس زیر، سراسر از مواد شیمیایی تولید می شوند و برای بهداشت جنسی مطلوب نیستند .
مدل های توری تحریک کننده ، لامبادا و یا تنگ ، که دارای گیپور است ، علاوه بر فشار بر روی کلیتوریس و تحریک جنسی در برخی خانم ها ، اغلب موجب حساسیت و خارش واژن می شود . بهتر است تنها در میهمانی ها و زمانی که برای هم آغوشی با همسر آماده می شوید آنها را بپوشید تا رابطه جنسی لذت بخشی را برای شریک جنسی خود به ارمغان بیاورید .

 

تاثیز رنگ لباس زیر

نقش رنگ لباس زیر در تحریک جنسی چیست ؟

انتخاب رنگ کاملا سلیقه ای می باشد اما در بالغین ، برخی از رنگ های لباس زیر مانند : مشکی ، کرم قهوه ای یا قرمز وقتی پوشیده می شود با ترکیب رنگ بدن ، بسیار زیبا ، محرک و هوس برانگیز می شود . لباس زیر مناسب ، حقیقتا نقش شگفت انگیزی در تحریک مردها دارد بنابراین سعی کنید ساعاتی در منزل ، قبل از دیدار با همسرتان لباس زیر لیز ، رنگارنگ و چسبان بپوشید تا به همسرتان شادی و نشاط را هدیه کنید .

 

مقاله مرتبط : زنان و مردان، واقعا چه احساسی به رابطه جنسی دارند؟

 

منابع

  • کتابخانه راستینه

منبع تصاویر 

  • pinterest
  • scommo
  • pinterest

خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود

اطلاعات پزشکی

علائم ناتوانی جنسی در مردان

علائم ناتوانی جنسی در مردان چیست؟

سلامت عمومی

مصرف آنتی‌بیوتیک‌

بایدها و نبایدهای آنتی‌بیوتیک

دسته‌بندی نشده

شیر دادن به نوزاد

اکسی توسین

بارداری

ورزش ویژه دوران بارداری

ورزش ویژه دوران بارداری

سلامت جنسی

رابطه جنسی زن چاق

چاقی و رابطه جنسی

سلامت عمومی

حفظ سلامت پا

حفظ سلامت پا با پوشش مناسب

زیبایی

داشتن سینه های سالم و زیبا

کمک به داشتن سینه های سالم و زیبا

اطلاعات پزشکی

عفونت واژن

التهاب و عفونت واژن (واژینیت) چیست؟ علائم، علل، تشخیص و درمان آن

سلامت جنسی

نخستین نزدیکی زوجین

بهداشت جنسی و نخستین نزدیکی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *