سایت پزشکی و مجله سلامتی راستینه

چاقی و رابطه جنسی

اگر در رابطه جنسی، زن بیش از اندازه چاق باشد و یا چاقی او به گونه ای باشد که چربی زیاد ، فقط از کمر به پایین او باشد، آمیزش دشوار است . در مواردی هم و در برخی وضعیت ها ، دخول آلت تناسلی مرد در مهبل زن غیرممکن خواهد بود. از سوی دیگر ، کلافه شدن و عوامل عصبی و ذهنی نیز ، برقراری رابطه ی زناشویی افراد چاق را به مخاطره می اندازد. لطفا با راستینه همراه باشید.

رابطه جنسی زن چاق

رابطه جنسی دلپذیر و لذتبخش :

برقراری رابطه زناشویی مطلوب، با جریان گردش خون ، سالم بودن سیستم عصبی و زیبایی اندام زنان و انتخاب لباس زیر تحریک کننده ارتباط نزدیکی دارد و از همین رو به گفته کارشناسان : آرامش شریک جنسی ، ورزش منظم روزانه در کنار برنامه غذایی صحیح و خواب کافی ، همواره ضرورت دارد.

 

رابطه جنسی افراد چاق

رابطه جنسی افراد چاق :

در اینگونه موارد ، قرار داشتن چربی در شرمگاه و لب های فرج و جلو ران ، آنچنان بر ضخامت قسمتهای گوشتی یا نرم فرج می افزاید که آلتی با اندازه معمولی فقط در لابلای لب ها جای می گیرد و فقط کلاهک آن به دهانه مهبل می رسد.

بی گمان نزدیکی در وضعیت از عقب به جلو نیز ، به سبب برآمدگی و بزرگی زیاد كفل ها و باسن میسر نیست. تازه در تمامی این موارد، به فرض آنکه مرد با سعی و تلاش و با آلت تناسلی خود تا حدی در مهبل نفوذ کند، کلیتوریس که در چربی و ضخامت لب ها مخفی شده است تحریک نمی گردد !

در این موارد دشواری هنگامی به حداکثر می رسد که زن بسیار قد کوتاه و اندام آمیزشی و لگن او به اصطلاح گرد و قلنبه باشد.

مقاله مرتبط : بهداشت جنسی برای زنان

بهترین وضعیت برای رابطه جنسی زن چاق :

بهتر است از وضعیت هایی استفاده شود که در آنها اندام آمیزشی زن کاملا آشکار و مهبل به حداکثر کوتاه می شود، برای این منظور خم شدن کامل زانوی زن همراه با تكيه كامل ران ها به شكم و سينه های زیبا در حالی که دو پا کاملا از هم گشوده است، توصیه می شود.

 

رابطه جنسی مرد چاق

بهترین وضعیت برای رابطه جنسی مرد چاق :

چاقی مرد همراه با لاغری زن كمتر ایجاد اشکال می کند. یکی از دشواریها در این مورد آنست که سنگینی زیاد مرد بر زن تحميل می شود و از این جهت سفارش می شود که مرد کاملا بر آرنج یا بهتر است بر دست ها و زانوی خود تكيه كند.

باید توجه داشت که آلت مرد چاق هیچگاه کوچکتر از افراد عادی نیست و نیز هیچگاه چربی در زیر پوست آلت جمع نمی شود که آنرا كلفت تر از اندازه عادی نماید.

یکی از بهترین وضعیت هایی که در این مورد قابل سفارش است وضعیت لب تختی است منتها در این هنگام بهتر است زن به پشت در لبه تخت بخوابد و در صورتی که کناره آزاد تخت ، به دیوار یا میز و حائل دیگری نزدیک باشد پاهای خود را بر آن تكيه دهد و مرد در حال ایستاده میان دو پای زن قرار گیرد.

مقاله مرتبط : اشتباهات رایج زنان در رابطه جنسی!

 

ورزش منظم روزانه

سخن پایانی

به خوبی می دانیم که از گذشته تاکنون ، بسیاری از اختلالات ایجاد شده در بدن زن زیبا به نوعی با وزن بالا در ارتباط است … از همین رو می بایست از همان ابتدا کودکانمان را به خوردن غذاهای مفید عادت دهیم و از همان دوران کودکی نسبت به چاقی آنها حساس باشیم و از اضافه وزن شان با ورزش جلوگیری کنیم.

جدا از بحث افزایش بروز بیماریها در افراد چاق ، بارها شنیده و دیده ایم که این افراد در لباس پوشیدن با مشکلاتی روبرو بوده اند مثلا شلوار یا جوراب شلواری از پای آنها بالا نیامده است و بلوز و دامن های زیبایی که متاسفانه نمی توانند بپوشند و احساس خرسندی کنند!

مقاله مرتبط : انواع اندام بانوان و لباس های مناسب آنها

 

منابع

  • کتابخانه راستینه

منبع تصاویر 

  • o4uxrk33
  • talktomen
  • finance.yahoo
  • health.clevelandclinic

 

خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود

اطلاعات پزشکی

واریس

درمان‌های جدید واریس

زیبایی

عمل لیپوماتیک

از لیپوماتیک بیشتر بدانید

زیبایی

اسکالپشور

نگاهی دقیق‌تر به ‌اسکالپشور

اطلاعات پزشکی

آماده شدن برای ملاقات با پزشک

هرآنچه که باید از توده‎ها و غدد لنفاوی بدانیم

اطلاعات پزشکی

سندرم تخمدان پلی‌کیستیک

سندرم تخمدان پلی‌کیستیک: علائم، دلایل و درمان

اطلاعات پزشکی

علائم درماتیت استاز یا اگزما واریس

آنچه باید در مورد اگزما واریس (درماتیت استاز) بدانید؟

تغذیه و تناسب اندام

عوارض کاهش وزن سریع

اثرات جانبی رژیم لاغری سریع

اطلاعات پزشکی

علائم ناتوانی جنسی در مردان

علائم ناتوانی جنسی در مردان چیست؟

سلامت عمومی

کیست گانگلیون یا کیست مچ دست

چقدر از کیست می‌دانیم؟

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *